7. 9. 2017

hbo_go_playstation_app_03.jpg (7628)

Lokálne zastúpenie HBO sľubovalo vynovené mobilné aplikácie a úplne nové aplikácie pre televízne zariadenia, ktoré mali byť dostupné ešte pred premiérou 7. série seriálu Game of Thrones. Siedma séria pred týždňom skončila, ale nové aplikácie by ste hľadali v obchodoch zbytočne.

Apple TV a ani Android TV stále nemajú oficiálnu podporu, hoci podľa tvrdení lokálneho zastúpenia HBO by sme predpokladali opak – verzia pre Android TV je vo vývoji vyše roka a aplikácie pre Apple TV je v schvaľovaní už vyše 1 mesiaca.

Je nepravdepodobné, že by HBO GO pre Apple TV bolo novým rekordmanom v dĺžke procesu schvaľovania. Pravdepodobnejšie je, že HBO rieši iné problémy, nakoľko pod jednu platformu spadá viacero okolitých krajín. Bez ohľadu na to, prvá zo sľubovaných nových aplikácií je už pár dní dostupná na stiahnutie v obchode PlayStation Store pre konzoly PlayStation 3 a PlayStation 4.

Pokiaľ máte niektorú zo spomenutých konzol PlayStation, aplikáciu si môžete stiahnuť v obchode PS Store a to priamo cez konzolu alebo cez webové rozhranie.